Ламінат

Ламінат

Ламінат – це сучасне високотехнологічне покриття для підлоги, яке відрізняється своєю легкістю в укладанні та високою зносостійкістю, тому ідеально підходить для сімей з маленькими дітьми та тваринами.  

Ламінат Tarkett має унікальні декори, які задовольнять  будь-які потреби у дизайні приміщення, тому ламінат підходить для спальні, вітальні, передпокою чи дитячої кімнати. А колекції із підвищеною зносостійкістю (33 та 34 клас) прослужать довгі роки у приміщеннях комерційного використання. Різна ширина та довжина планок ламінату, наявність фаски та тиснення у регістрі допоможуть вам створити неперевершений дизайн вашої кімнати. Також ви зможете встановити ламінат на стіну або навіть стелю за потреби.

За умови дотримання інструкцій Tarkett, строк експлуатації ламінату становить 25 років в побутових умовах та 10 років в комерційних умовах (для колекцій із підвищеною зносостійкістю 33 та 34 клас).

Ламінат досить простий в щоденному догляді та не потребує значних зусиль чи експлуатаційних витрат. 

Не зважаючи на перераховані переваги, ламінат має доступну ціну. 

Як покласти ламінат, уникаючи помилок або яка саме підкладка під ламінат вам знадобиться, ви зможете дізнатись у розділі «Інструкції з укладання та догляду» на нашому сайті.

Ламінат Tarkett – це значно більше, ніж просто покриття для підлоги.   Ламінат – це безкінечна можливість кольору та  стилю. Розмаїття декорів дає можливість обрати будь-яку структуру та відтінок деревини завдяки сучасним технологіям друку.   Купити ламінат – означає отримати комфорт. Ламінат виготовляється більш, ніж на 80% із деревини, тому забезпечує природну теплоізоляцію. А правильно підібрана підкладка під ламінат забезпечить додаткову звукоізоляцію, тому ламінат ідеально підходить для створення сімейного затишку у спальні.  Завдяки своїй конструкції ламінат  – міцне та довговічне покриття. Несуча плита надвисокої (більше 900 кг/м3) питомої ваги забезпечує максимальну стійкість до ударів та здатність протистояти важким меблям. А зносостійкий верхній шар захищає покриття від подряпин та абразивного зношення. Саме тому ламінат ідеально підходить для дитячої кімнати та коридору, яким притаманне високе навантаження. Відкрийте для себе красу та широке розмаїття сучасних декорів ламінату Tarkett. Всі колекції створені відповідно до сучасних тенденцій інтер’єру, вам залишається лише обрати улюблений відтінок.  Дізнатися більше про ламінат Tarkett