Ламінат

Ламінат

Ламінат – це сучасне високотехнологічне покриття для підлоги, яке відрізняється своєю легкістю в укладанні та високою зносостійкістю, тому ідеально підходить для сімей з маленькими дітьми та тваринами.  

Ламінат Tarkett має унікальні декори, які задовольнять  будь-які потреби у дизайні приміщення, тому ламінат підходить для спальні, вітальні, передпокою чи дитячої кімнати. А колекції із підвищеною зносостійкістю (33 та 34 клас) прослужать довгі роки у приміщеннях комерційного використання. Різна ширина та довжина планок ламінату, наявність фаски та тиснення у регістрі допоможуть вам створити неперевершений дизайн вашої кімнати. Також ви зможете встановити ламінат на стіну або навіть стелю за потреби.

За умови дотримання інструкцій Tarkett, строк експлуатації ламінату становить 25 років в побутових умовах та 10 років в комерційних умовах (для колекцій із підвищеною зносостійкістю 33 та 34 клас).

Ламінат досить простий в щоденному догляді та не потребує значних зусиль чи експлуатаційних витрат. 

Не зважаючи на перераховані переваги, ламінат має доступну ціну. 

Як покласти ламінат, уникаючи помилок або яка саме підкладка під ламінат вам знадобиться, ви зможете дізнатись у розділі «Інструкції з укладання та догляду» на нашому сайті.

Практичність, приваблива вартість та недорога  експлуатація  ламінату зробили його надзвичайно популярним серед споживачів. Це сучасне високотехнологічне покриття для підлоги в приміщеннях побутового та комерційного типу.

Склад ламінату Tarkett

Структура планки ламінату нагадує сандвіч. В середині — плита HDF високої питомої ваги зі пресованих дерев’яних волокнин. Вона надає виробу  міцність та експлуатаційний комфорт. Із її матеріалу зроблені і замки, за допомогою яких прямокутні дошки з’єднуються між собою при укладанні. Знизу та зверху несучої плити — додані шари паперу. Спеціально оброблений нижній шар відповідає за стабільність конструкції та відсутність деформацій від зміни мікроклімату у приміщенні. Шар декор-паперу виконує функцію декору. Від стирання та механічних пошкоджень поверхні покриття захищає шар зносостійкого паперу, у який додано мікрочастки корунду. Приголомшливий асортимент відтінків, дизайну та розмірів планок ламінату Tarkett дасть змогу клієнту якнайвдаліше оформити інтер’єр. Поверхня, яка оброблена за технологією тиснення в регістрі, характеризується рельєфною текстурою та надзвичайно точною імітацією природних матеріалів (особливо деревини).

Які є класи експлуатації ламінату?

Основні експлуатаційні властивості ламінату розподіляють за декількома критеріями.

Зносостійкість та стійкість до ударів

За опір абразивному зношенню відповідає верхній шар покриття. Від досягнутих під час тестування результатів залежить, який клас зносостійкості буде присвоєно покриттю – АС3, АС4, АС5 або навіть АС6. Необхідна для експлуатації ударостійкість досягається за рахунок високої (900+ кг/м3 ) питомої ваги несучої плити. Якісний ламінат має опиратись ударним навантаженням двох типів.

Вологостійкість

Це здатність виробу  зберігати необхідні експлуатаційні властивості під впливом води. Якщо ламіноване покриття для підлоги не зазнає суттєвих змін за 24 години — вологостійкість висока. Ламіновану продукцію Tarkett від впливу вологи , крім HDF плити дуже високої питомої ваги та щільного замкового з’єднання TC-lock, додатково захищає система AquaStop – мастика на основі силікону, яку нанесено на замки ламінату.

Як вибрати ламінат?

У спальню чи вітальню варто купувати ламіноване покриття для підлоги з позначкою 32 класу, кухню або коридор — 33 класу. Товари із показником класу 33 та 34 мають підвищену зносостійкість та підходять для комерційного використання в сегменті HoReCa, школах, магазинах тощо.

Декілька порад, як обрати потрібну вам товщину та розміри планки:

  • Товщина. Зазвичай становить 8-12 мм — чим вона більша, тим вище буде комфорт під час експлуатації, але буде вищою і ціна продукту;
  • Ширина. Найпопулярніша — 190–200 мм. Для витягнутої кімнати радимо купити ламінат із вузькими (159 мм) планками — так апартаменти виглядатимуть просторіше. А для зовсім невеликих кімнат ми виробляємо ламінат з шириною дошки навіть 116 мм.

Чому варто купити ламінат?

  • за високу зносостійкість та стійкість до вм’ятин;
  • просте та швидке укладання;
  • догляд простий та економний;
  • термін експлуатації — до 25 років у житлових приміщеннях.

Купити ламінат в Україні від виробника Tarkett можна оптом та вроздріб. Дізнайтеся у регіонального менеджера про знижки, доставку, та в яких магазинах продається ламінат в Києві або вашому місті.

Нас знаходять за такими запитами: купити ламінат, ламінат ціна, ламінат Таркетт, ламінат на підлогу, ламинат цена, купить ламинат в Киеве, цена на ламинат Tarkett, купить ламинат в Украине.