Колекція Progressive House – простір для творчості!

Колекція Progressive House – простір для творчості!

15 травня 2019

З гордістю представляємо вам Progressive House – нову колекцію Art Vinyl, яка стане окрасою вашої оселі! Вона має широку палітру дизайнів з текстурою натурального дерева, яка дозволяє створити затишну і комфортну атмосферу в помешканні. Це просте і доступне, практичне та функціональне рішення, яке чудово впишеться в будь-який інтер’єр. 

На створення колекції нас надихнув жанр електронної музики Progressive House, тому не дивно, що вона отримала такий живий і яскравий характер. Це уособлення стилю сучасного динамічного простору!

Серія Progressive House  має унікальну структуру, яка гарантує чудові технічні та експлуатаційні властивості. Це на 100% водостійке покриття, яке можна укладати в будь-якій кімнаті. Каландрова ПВХ-основа, посилена мікро-мармуром, надає покриттю особливої міцності, надійності та довговічності.  Запатентована замкова система Tarkett Click гарантує легке та швидке укладання. Зносостійкий матовий верхній шар, вкритий лаком Extreme Protection, захищає покриття від механічних пошкоджень і подряпин та сприяє легкому прибиранню.

Колекція Progressive House пропонує широкий вибір дизайнів, які відтворюють натуральну деревину. Матовий верхній шар, чотиристороння фаска та інші ефекти обробки роблять покриття дуже стильним та вишуканим. Його практично не можливо відрізнити від натурального дерева!

Art Vinyl Progressive House має екологічне міжнародне маркування «Листок Життя», що свідчить про безпеку матеріалу для здоров’я людей і навколишнього середовища. Вологостійке, тепле і тихе, в порівнянні з керамічною плиткою, комфортне, а також просте в укладанні та догляді покриття Progressive House – це, без сумніву, прекрасний вибір для Вашої оселі!