Комерційний гомогенний лінолеум

Комерційний гомогенний лінолеум

Гомогенні покриття Tarkett призначені для використання у громадських та промислових приміщеннях з високим ступенем прохідності. Це прекрасний вибір для медичних і навчальних закладів, офісних центрів, спортивних комплексів. Завдяки структурі гомогенного лінолеуму, його можна багатократно відновлювати в процесі експлуатації, що дозволяє суттєво заощаджувати на ремонті та заміні покриття. 

Помірна ціна при високій надійності — ось чим вирізняється гомогенний лінолеум для комерційного використання. Зберігання привабливого зовнішнього вигляду протягом усіх років експлуатації, робить ПВХ-покриття вдалим вибором для громадських та промислових зон.

Використання комерційного лінолеуму

Школи, лікарні, магазини, офіси систематично відвідує багато людей. Щоб витримувати такі навантаження, покриття має бути надзвичайно міцним та зносостійким. Останній параметр характеризується показником від 21 до 43, де:

  • перша цифра відповідає сфері застосування. 2 — для дому і квартири, 3 та 4 — комерційних  приміщень;
  • друга — ступеню прохідності. Показник зростає зі збільшенням інтенсивності людського потоку.

 

Продукція для громадських  приміщень має клас застосування від 31 до 43 та стійка до регулярного механічного впливу.

Склад та експлуатаційні характеристики гомогенного лінолеуму Tarkett

Продукція Tarkett — лідера у виробництві еластичної підлоги — якісна та екологічна. До складу виробів входять однорідний основний шар і захисний лак. Робочий шар відповідає за можливість відновлення матеріалу. Покриття PUR забезпечує затримання бруду на поверхні — це спрощує прибирання й зберігає первісний вигляд протягом терміну використання. Чим більша загальна товщина гомогенного покриття, тим воно міцніше та зносостійкіше.

Ми виробляємо кілька видів лінолеуму, що вирізняється особливостями:

  • протиковзний. На продукції, промаркованій позначкою R10 або R11, неможливо посковзнутися навіть на вологій підлозі;
  • антистатичний. Захищає від надлишкової статичної електрики та підійде для приміщень, де встановлено електронне обладнання або зберігаються вибухові та горючі матеріали;
  • настінний. Ідеальний вибір для стін та стелі.

Які переваги має гомогенне покриття

Гомогенний матеріал приваблює естетикою, що допускає поєднання кольорів і малюнків різних колекцій. Завдяки однорідній структурі в разі пошкодження лінолеум можна відновлювати — це дасть змогу відмовитися від заміни підлоги. Проте варто пам’ятати, що, на відміну від багатошарового гетерогенного виробу, гомогенний потребує спеціального догляду, як-от шліфування.
Лінолеум Tarkett реалізується в магазинах у Києві та інших містах України.

Нас знаходять за такими запитами: лінолеум комерційний гомогенний, промисловий лінолеум Таркетт, коммерческий гомогенный линолеум купить, гомогенный коммерческий линолеум, линолеум коммерческий гомогенный цена.