Сегменти
Tarkett пропонує найкращі рішення для закладів охорони здоров'я. Поліклініки та лікарні – це місця, які щодня відвідують сотні людей, тому покриття для підлоги повинні витримувати важкі навантаження і мають бути зносостійкими та надійними. Крім того, вони мают...
Tarkett має великий досвід успішної співпраці з державними та приватними навчальними закладами. Ми беремо активну участь у програмах будівництва і реконструкції дитячих садочків, шкіл та вищих навчальних закладів. Роботу в цьому напрямку ми вважаємо нашим найб...
Tarkett пропонує рішення для різних торгових залів – від великих магазинів, які зможуть скористатися беззаперечними перевагами гомогенних покриттів Tarkett, до ексклюзивних бутиків, в яких можна створити дорогий і стильний інтер'єр, поклавши на підлогу ламінат...
Під час створення інтер'єрів більшість міжнародних готельних і ресторанних мереж притримується фірмового стилю незалежно від країни, в той час як невеликі мережі, а також готельні бутики, бари і ресторани роблять акцент на індивідуальності та оригінальності. T...
Tarkett регулярно співпрацює з архітекторами, проектувальниками, дизайнерами і керуючими компаніями, щоб спільними зусиллями зробити життя людей комфортнішим. Ми маємо величезний вибір покриттів для підлоги, тому можемо запропонувати рішення для різних типів б...
Tarkett пропонує унікальне поєднання функціональності, стилю та комфорту для офісів і адміністративних приміщень. Різноманіття колекцій дозволяє створити неповторний дизайн, який підкреслить імідж компанії та сприятиме формуванню позитивної продуктивної атмосф...
Спортивні та тренажерні зали, оздоровчі центри, фітнес-клуби пропонують активний відпочинок людям будь-якого віку. Обирайте спеціальні спортивні покриття для підлоги, які гарантують безпеку та комфорт і сприяють високим спортивним досягненням.
Покриття для підлоги у виробничих приміщеннях мають відповідати спеціальним вимогам, серед яких безпека, протиковзкі властивості, антистатичність, підвищена зносостійкість. Tarkett пропонує покриття зі спеціальними характеристиками, необхідними для приміщень т...
Документи та зображення
Натхнення

Не знаєте з чого почати? Дізнайтеся більше про різні види покриттів для підлоги, скористайтеся нашими унікальними сервісами візуалізації і 3D-моделювання інтер'єру або ознайомтеся з реалізованими проектами.

Product Catalogue 2022-2023
Продуктовий Каталог 2022-2023
Product Catalogue 2022-2023
Tarkett пропонує найкращий і найширший асортимент рішень для підлоги та стін в усіх сегментах. Від закладів охорони здоров’я та освіти до магазинів і торгових центрів, закладів гостинності, відпочинку, робочих місць і занять спортом.
ЗАВАНТАЖИТИ ПРОДУКТОВИЙ КАТАЛОГ
Tarkett Центр

Завдання Tarkett Центру – допомогти фахівцям у сфері ремонту та будівництва обмінятися досвідом, отримати нові професійні знання та удосконалити практичні навички роботи. В центрі проводяться презентації для укладальників різної кваліфікації і менеджерів з продажу покриттів.

Інструкції з укладання
Для того, щоб покриття виглядало бездоганно і слугувало довгі роки, його необхідно правильно укласти. Компанія Tarkett допоможе Вам опанувати процес укладання за допомогою детальних інструкцій та рекомендацій.
Сталий розвиток

Свідомий вибір. Для людей і планети.

Коли мова йде про людей і планету, ми не розглядаємо одне без іншого. Tarkett щодня займається дизайном чудових просторів. Для нас це означає перевищення стандартів якості повітря в приміщеннях, введення норм, що стосуються здорових матеріалів, скорочення викидів вуглекислого газу і створення економіки замкненого циклу, яка підтримується принципами Cradle to Cradle®. Робимо краще для людей і планети.

Про компанію

Історія нашої компанії тісно пов’язана з розвитком індустрії покриттів для підлоги вже протягом майже 150 років. Більшість інновацій і технологій у цій сфері вперше були розроблені та впроваджені на заводах Tarkett.

Інноваційний підхід
Компанія Tarkett має 24 лабораторії, в яких працюють 180 експертів з науково-дослідної роботи. Вони щодня займаються розробкою надійних та якісних покриттів.
-

Офіційний сайт Tarkett в Україні ⭐ Побутовий та комерційний лінолеум ✅ Паркет та ламінат ✅ Килими ➜ Повний каталог покриттів для підлоги на сайті компанії Tarkett в Україні

Компанія Tarkett є світовим лідером у виробництві високоякісних покриттів для підлоги і пропонує інноваційні рішення у різних сегментах: для навчальних і медичних закладів, магазинів і торговельних центрів, готелів, кафе і ресторанів, квартир і приватних будинків, офісів і спортивних залів. Серед асортименту покриттів Tarkett Ви знайдете побутовий та комерційний лінолеум, Art Vinyl, килимові та спортивні покриття, паркетну дошку та ламінат. Постійно дбаючи про споживачів і захист навколишнього середовища, компанія Tarkett розробляє якісну та безпечну продукцію, яка представлена у понад сотні країн по всьому світу.

Вам буде цікаво
Лінолеум
Лінолеум

Лінолеум – це гнучке покриття, вироблене з полівінілхлориду (ПВХ), до складу якого також входять натуральні і ненатуральні компоненти.  Розрізняють побутовий і комерційний лінолеум.

Докладніше
Покриття для пілоги: ламінат
Покриття для пілоги: ламінат

За свою відносно недовгу історію ламінат зазнав численних технологічних і дизайнерських змін, завдяки яким отримав багато переваг: зручність монтажу, невибагливість у догляді, високу зносостійкість.

Докладніше
Покриття для пілоги: Art Vinyl
Покриття для пілоги: Art Vinyl

Нова категорія покриттів для підлоги Art Vinyl має феноменальні технічні властивості та поєднує природну красу паркету, неймовірну функціональність лінолеуму та модульність плитки.

Докладніше
Паркет
Паркет

Паркетна дошка – сучасний технологічний продукт, який гарантує довговічність, надійність і стабільність покриття в процесі експлуатації. Паркетна дошка на 100% складається з натуральної деревини.

Докладніше
У Tarkett ми прагнемо до сталої, циркулярної економіки, яка створює цінність для всіх, замикаючи цикл відходів, зберігаючи природні ресурси та зменшуючи наш вплив на зміну клімату.
Докладніше
У Tarkett ми прагнемо до сталої, циркулярної економіки, яка створює цінність для всіх, замикаючи цикл відходів, зберігаючи природні ресурси та зменшуючи наш вплив на зміну клімату.
Реалізовані проекти
Бар Le Balmoral
Бар Le Balmoral
Брюссель, Бельгія

Інтер’єр бару Le Balmoral в Брюсселі виконаний у стилі 60-х років. Створити такий яскравий дизайн вдалося завдяки колекції iD Mixonomi.

Докладніше
Бутік-готель Staats у Нідерландах
Бутік-готель Staats у Нідерландах
Гарлем, Нідерланди

Унікальний бутік-готель STAATS використав одразу кілька колекцій текстильних покриттів Desso, щоб створити розкішну атмосферу та колоритний неповторний інтер’єр.

Докладніше
Приватна клініка Acibadem Tokuda
Приватна клініка Acibadem Tokuda
Софія, Болгарія

Гомогенні ПВХ-покриття iQ Eminent та iQ Toro SC чудово підходять для медичних закладів. Вони були розроблені з урахуванням потреб пацієнтів та персоналу і гарантують гігієнічність і комфорт.

Докладніше
Коворкінг WORK&SHARE
Коворкінг WORK&SHARE
Софія, Болгарія

Сучасний коворкінг Work & Sharе об’єднав офісний простір для роботи і ділових зустрічей та затишні зони для відпочинку та спілкування. Tarkett запропонував рішення для кожного з цих приміщень.

Докладніше
Сервіси