Комерційний гетерогенний лінолеум

Комерційний гетерогенний лінолеум

Комерційні гетерогенні покриття Tarkett призначені для використання у громадських і промислових приміщеннях. Вони відповідають 34/43 типу навантаження на підлогу відповідно до міжнародного стандарту BS EN ISO 10874. Зміцнений верхній шар та компактна основа забезпечують їм високу зносостійкість і привабливий зовнішній вигляд протягом всього строку експлуатації. 

Комерційний гетерогенний лінолеум Tarkett відрізняється якістю та екологічністю. У ПВХ-покритті ми не застосовуємо фталати, а завдяки альтернативним пластифікаторам покриття можна використовувати навіть у дитячих садках.

Чим комерційний лінолеум відрізняється від побутового

Лінолеум застосовують для комерційних приміщень. Міцність та зносостійкість — основні відмінності продукції для громадських приміщень та місць промислового типу.


Залежно від зносостійкості, лінолеум відповідає класам від 21 до 43: показник зростає зі збільшенням експлуатаційного навантаження. На параметр впливає співвідношення ваги та загальної товщини покриття. Для порівняння: при однаковій товщині більш важкий (а отже, щільний) зношується повільніше.


Гетерогенний лінолеум Tarkett: склад та характеристики


Еластичний гетерогенний продукт, на відміну від гомогенного, багатошаровий. Шари визначають певні характеристики:

  • за легкість та зручність догляду відповідає захисний лак Extreme Protection;
  • стійкість до механічних пошкоджень — робочий шар. Строк служби може налічувати до кількох десятків років при правильному укладанні та експлуатації;
  • привабливий зовнішній вигляд — колір на підлозі;
  • відсутність деформацій, оскільки використовується склополотно.

 

Існують спеціальні види лінолеуму. Так, серед асортименту виробника Tarkett є матеріал, призначений для сходів.

Підприємства з виробництва електронних пристроїв, технічно «чисті» та приміщення з вибуховими речовинами потребують антистатичних виробів. Завдяки такому покриттю кількість утвореної статичної електрики зменшена до прийнятного рівня.

Спортивний лінолеум завдяки найоптимальнішим параметрам слизькості, вертикальної деформації («відповідь» на прикладене навантаження) й відскоку м’яча є безпечним та комфортним для спортсменів.

Вимогам приміщень, призначених для зосередженої роботи (бібліотеки, школи), відповідають звукоізоляційні товари.

Наші клієнти також шукають: лінолеум комерційний Таркетт, лінолеум Таркетт офісний, комерційний гетерогенний лінолеум, гетерогенный линолеум цена, линолеум гетерогенный купить, линолеум коммерческий гетерогенный Таркетт, коммерческий гетерогенный линолеум.