Паркетна дошка

Паркетна дошка

Сучасний дизайн і висока якість паркету Tarkett стали основою нашого успіху і дозволили нам завоювати лідерські позиції у виробництві покриттів з натуральної деревини. Екологічність і безпечність паркетної дошки дозволяють використовувати її в усіх житлових приміщеннях – у дитячих кімнатах, спальнях і вітальнях. Неповторний дизайн, втілений природою, з багатим розмаїттям текстур, кольорів і відтінків, може створити по-справжньому затишну та комфортну атмосферу в будинку. Tarkett приділяє велику увагу розвитку дизайнів: ми сміливо доповнюємо природну красу паркету стильними атрибутами, які відповідають сучасним тенденціям. Паркетна дошка Tarkett відповідає вимогам європейських і українських стандартів якості, що гарантує довговічність, надійність і стабільність покриття в процесі експлуатації.  

Підлога з паркетної дошки є сучасною інтерпретацією колод у стародавніх оселях та художнього паркету в готичних замках. Споживачі цінують її за натуральність, зручність укладки та характер дерева, що надає автентичності й затишку оселі.

135-річний досвід компанії Tarkett й інноваційні технології забезпечують якість паркетного покриття та екологічність виробництва. Це підтверджують сертифікати «Безпечна підлога», Cradle to Cradle, FSC, ISO 9001, 14001 та 18001. Завдяки правильному сушінню сировинного матеріалу, дошка паркетна ідеальна для використання у квартирах та будинках із різноманітною вологістю.

Традиційний паркет виготовляють із дерев'яного масиву без застосування клею. Структура ж паркетної дошки складається з трьох шарів з взаємно-перпендикулярним розташуванням волокнин деревини, тому, незважаючи на коливання температури та вологості, виріб не розсихається і не деформуються, на відміну від традиційного паркету. До того ж цінної деревини витрачається набагато менше — вона використовується товщиною лише в робочий шар.

Також на відміну від паркету, дошки можна монтувати/демонтувати самостійно, а їхній зовнішній вигляд не псують щілини.

Паркетна дошка — чудовий дизайнерський інструмент. Обробка поверхні дозволяє отримати потрібний відтінок деревини, підкреслити структуру волокнин, а фаски надають виразності. Технологією цифрового друку можна нанести будь-який малюнок на поверхню та добитися градієнту в межах однієї планки. Паркетна дошка Tarkett, каталог якої представлений на сайті, стане оптимальним варіантом для будь-якого помешкання. Можна замовити дизайн за індивідуальним зразком (мінімальна кількість залежить від обраного дизайну).

 

Паркетна дошка від виробника Tarkett складається з трьох шарів, що зумовлюють її експлуатаційні властивості. Нижній (з хвойного шпону) «збирає» на собі планку та відповідає за відсутність деформацій протягом терміну придатності. Середній — міцна основа з хвойних брусків. Перпендикулярність його волокон до інших шарів забезпечує геометричну стабільність конструкції. Верхній (робочий) — із цінних порід від класичних дуба, ясена, бука до екзотичних махагоні та мербау — надає вишуканого вигляду.

 

Протягом експлуатації паркетна дошка Tarkett захищена від механічних пошкоджень зносостійким лаком Proteco Strong, пролитої рідини — унікальною системою AquaGuard.

Щоб купити паркетну дошку з каталогу, завітайте до офлайн-магазину — адресу у вашому місті підкаже регіональний менеджер.

Наші клієнти знаходять нас за словами: паркетна дошка ціна, купити паркетну дошку, паркетна дошка від виробника, качественная паркетная доска от производителя Таркетт, паркетная доска цена, купить паркетную доску.