Побутовий лінолеум

Побутовий лінолеум

Побутовий лінолеум – це найпопулярніший вид покриттів для підлоги в побутових приміщеннях – квартирах і приватних будинках. Побутовий лінолеум має багато переваг: практичність, універсальність, зносостійкість, великий вибір кольорів і дизайнів. 

Побутовий лінолеум — універсальний вибір для дому або квартири — очолює рейтинг популярності в користувачів через помірну ціну, зручність укладки та догляду. Першим його «пращуром» можна назвати міцну та водонепроникну просочену олією лляну тканину, що давні вікінги використовували як вітрила. Промаслені полотна як нове підлогове покриття масово почали виробляти із середини XIX сторіччя. Менше ніж сто років тому натуральні складові через нестачу замінили на ПВХ.

 

Лінолеум в кімнату: практично, довговічно, на будь-який смак

Продукцію світового лідера Tarkett, представлену на ринку понад 150 років, покупці обирають за красу, сертифіковану якість та екологічність. Сучасні технології виробництва та відсутність фталатів роблять лінолеум безпечним для здоров’я та навколишнього середовища.

Рулонний матеріал для підлоги за структурою багатошаровий, що зумовлює його властивості:

 • захисний шар забезпечує простоту прибирання;
 • транспарентний — захист малюнка від стирання та зносостійкість;
 • друкований малюнок — естетичний вигляд;
 • склополотно — стабільність розмірів;
 • піна — тепло- та шумоізоляцію, відсутність слідів від ніжок меблів;
 • основа надає виробу певних характеристик;
 • малюнок на тильному боці допомагає вибрати продукт за піктограмами.

Інноваційні розробки Tarkett дають змогу втілити найсміливіші ідеї. Технологія виробника «Жива структура» забезпечує приголомшливо точну імітацію природних матеріалів, 3D-дизайн — об’ємне реалістичне зображення, Unrepeatable design — унікальний малюнок завдяки відсутності повторень елементів на площі 9 м². Лак Extreme Protection — запорука легкості прибирання, яскравості фарб та зносостійкості.

Купити лінолеум в квартиру: на що звернути увагу

Продукція для дому не потребує надзвичайних міцності та зносостійкості, що їх вимагають виробництво чи великі офіси. Проте може «похизуватися» величезною кількістю кольорів та відтінків, різноманіттям дизайнів та фактур, що дає змогу підібрати вдале рішення для інтер’єру будь-якої оселі.

При виборі лінолеуму в кімнату варто врахувати його зносостійкість, що характеризується двома цифрами. Перша відповідає типу приміщення, друга — експлуатаційному навантаженню. Клас застосування цієї категорії виробів — від 21 до 34. Наприклад, у спальню (житлові апартаменти з низькою прохідністю) підійде лінолеум із показником 21, у вітальню (із середньою) — 22, в кухню або коридор (з високою) — 23.

Залежно від особливостей помешкання та умов експлуатації варто зважати на основу виробу. Так, спінена забезпечить звукоізоляцію, компактна та каландрована стійкі до високих навантажень, дубльована — до температурних перепадів, тож стане хорошим вибором для дачі.

Основні переваги

Лінолеум побутовий, ціна якого дає змогу підібрати доступний варіант для різних фінансових можливостей, має безліч й інших переваг:

 • теплозасвоєння та шумоізоляція кращі, ніж у кераміки, — комфорт вам та сусідам;
 • вологостійкість вища, ніж у деревини;
 • відсутність деформацій та втрати початкового зовнішнього вигляду протягом усього терміну використання;
 • довговічність — при правильному підборі, укладенні й догляді виріб послугує 15–25 років;
 • зносостійкість — не хвилюйтеся з приводу плям, пролитої рідини та подряпин;
 • невибагливість у прибиранні — не потрібні спеціальні мийні засоби;
 • антистатичність — не притягує та не збирає пил, часточки бруду й шерсть тварин.

Купити лінолеум Tarkett в квартиру, представлений на сайті, можна в будівельних гіпермаркетах та спеціалізованих магазинах. Щоб дізнатися, де в Києві або іншому місті України знаходиться точка продажу й чи можлива доставка, або проконсультуватися щодо товару, звертайтеся до регіонального менеджера чи на гарячу лінію.

Наші клієнти знаходять нас за словами: лінолеум ціна, вартість лінолеуму Таркетт, купити лінолеум в Україні