Art Designer

Art Designer

Art Designer – це on-line сервіс, розроблений компанією Tarkett, щоб ви могли побачити, як виглядатиме модульне покриття для підлоги в інтер’єрі Вашої квартири або будинку.
Сервіс також дозволяє розрахувати необхідну кількість матеріалу для вашої оселі. Для цього потрібно вказати площу приміщення, його ширину та довжину.

Як користуватися сервісом Tarkett Art Designer

  • Оберіть тип приміщення (вітальня, спальня, дитяча, кухня, ванна або передпокій). Серед можливих варіантів є також громадські та комерційні приміщення, а саме крамниці, торгівельні центри, школи, поліклініки, готелі, кафе та ресторани, офіси.
  • Потім необхідно вибрати колекцію і продукт. Колекцію і продукт можна змінювати, експериментувати з різними декорами і кольорами.
  • Наступний крок – це вибір схеми укладання. Зверніть увагу, на деяких схемах зустрічаються цифри від 1 до 4, це кількість відтінків плитки в одному дизайні.
  • Оберіть додаткові відтінки, якщо це передбачає схема укладання.

Насолоджуйтесь новим виглядом вашого будинку або приміщення. Ви можете роздрукувати або додати в закладки вподобаний дизайн.
 

Рекомендовані статті
Tarkett iDesigner
Tarkett iDesigner

Обираючи покриття для підлоги, дуже хочеться побачити та уявити, як воно виглядатиме в інтер’єрі. Спеціально для цього ми пропонуємо скористатися онлайн-сервісом iDesigner.

Конфігуратор iD Mixonomi
Конфігуратор iD Mixonomi

Це безкоштовний онлайн-сервіс, який дозволить Вам створити власний унікальний дизайн підлоги за допомогою колекцій iD Mixonomi, iD Mixonomi Jewels і iD Supernature & Tattoo.

Як обрати покриття
Як обрати покриття

Вибір покриття для підлоги – нелегке завдання, адже потрібно врахувати його численні технічні та експлуатаційні характеристики.