Покриття для пілоги: Art Vinyl

Покриття для пілоги: Art Vinyl

Компанія Tarkett пропонує абсолютно нову категорію покриттів для підлоги – Art Vinyl. Ця категорія має феноменальні технічні властивості та поєднує природну красу паркету, неймовірну функціональність лінолеуму та модульність плитки! Art Vinyl дозволяє поєднати в одному інтер’єрі  різноманітні кольори, форми та фактури!

Art Vinyl виглядає як природний матеріал (каміння, дерево, текстиль), такий ефект досягається не лише за рахунок реалістичного малюнка, але й рельєфу поверхні. Водночас він вологостійкий і не чутливий до температурних коливань, на відміну від деревини, має високі характеристики шумопоглинання, на відміну від каменю та кераміки. Якщо стилістика інтер’єру вимагає нетипових рішень, то можна обрати дизайни з 3D-ефектом або з ефектом металік.  Основні формати ART VINYL – це планка, вузька планка та плитка.

Елементи Art Vinyl ідеально стикуються та щільно прилягають одне до одного. Модульний формат покриття дозволяє створювати різні геометричні малюнки, візуально зонувати простір, чергувати елементи «під дерево» та «під плитку», не вдаючись до монтажу порогів. В одному приміщенні можна органічно поєднати граніт і бук, венге і вибілений дуб.

Art Vinyl — це міцне, надійне покриття, стійке до стирання і утворення вм’ятин від ніжок меблів. Матеріал призначено для використання у різних приміщеннях — від готельних номерів до дитячих кімнат. Покриття також підходить для використання разом з системами «тепла підлога» і має чудові експлуатаційні властивості.

До складу матеріалу входить склополотно, яке відповідає за стабільність розмірів, каландрова основа, декоративний шар, рельєфний транспаретний шар, який захищає поверхню від пошкоджень. Міцність покриття для підлоги забезпечується технологією виробництва, а завдяки додатковому захисному шару (Extreme Protection), Art Vinyl не потребує спеціального догляду.

Цікаві історичні факти

Вперше вінілові покриття для підлоги у форматі плитки з’явилися у 1933 році на виставці у Чикаго. Пік їхньої популярності припав на роки після Другої Світової Війни. 

Стрімкий розвиток технологій наприкінці ХХ століття дозволив зробити величезний стрибок в дизайні модульних покриттів для підлоги.  Знаменита вежа Емпайр-Стейт-Білдінг, один із символів Нью-Йорка, зобов'язана своїм унікальним внутрішнім оздобленням модульній вініловій плитці!

Різновиди Art Vinyl

За способом укладання Art Vinyl можна розділити на дві великі групи – плитка, що укладається на клей і плитка, яка має замкове з’єднання і не потребує приклеювання.

Під час вибору Art Vinyl необхідно враховувати, в яких приміщеннях буде укладатися плитка – у побутових, громадських, комерційних, промислових. Покриття для комерційних і громадських приміщень можна використовувати також і в побутових, але не навпаки.

Також необхідно звернути увагу на товщину робочого шару і клас пожежної безпеки.

Дизайнерські можливості

 • Широкий асортимент кольорів, фактур і форматів для будь-якого інтер’єрного стилю.
 • Різноманітні схем укладання, завдяки яким ваша підлога виглядатиме неповторно та оригінально.
 • Можливість розробити власний дизайн-проект і створити унікальний простір.
 • Модулі мають точні розміри і форму, вони щільно прилягають одне до одного, відтак покриття виглядає єдиним цілісним полотном без стиків і швів.
 • Фаска створює ефект «масивності» покриття.

Довговічність і зносостійкість

 • Можливість використання в приміщеннях з високою відвідуваністю.  
 • Art Vinyl міцний, довговічний, стійкий до подряпин і пошкоджень.
 • Не деформується, має високу стійкість до утворення вм’ятин і слідів від ніжок меблів та підборів. 
 • Вологостійкий, не гниє, завдяки чому його можна використовувати у ванних кімнатах, підвальних приміщеннях, медичних та навчальних закладах, в ресторанах, готелях і на кухнях.
 • Не крихкий, не боїться падіння важких предметів.
 • Достатньо регулярного вологого прибирання, щоб покриття виглядало бездоганно довгі роки навіть у зонах з високою інтенсивністю експлуатації.

Комфорт під час експлуатації

 • Стійкість до ковзання, що особливо актуально, якщо вдома діти або люди похилого віку.
 • Art Vinyl забезпечує акустичний комфорт, м’яко приглушує звук кроків, що дозволяє зменшити рівень шуму в приміщенні.
 • Має антистатичні властивості, легке у догляді, не потребує агресивних миючих засобів.
 • Забезпечує тактильний комфорт, не пропускає холод від бетонної стяжки, по ньому приємно ходити босоніж, сидіти і лежати.
 • Можна укладати зверху на систему теплої підлоги (наприклад, в коридорі, для швидшого висихання мокрих слідів від взуття або у спальні – для додаткового комфорту).

Екологічність і безпека

 • Має екологічне маркування «Листок життя» міжнародного рівня, що гарантує безпечність продукції для людей та навколишнього середовища.
 • Не містить і не виділяє формальдегід, під час виробництва не використовуються отруйні органічні розчинники.
 • В процесі виробництва використовується вторинна сировина. Продукт підлягає переробці.

Рекомендовані колекції