Дизайн

Дизайн

Інноваційна технологія цифрового друку

На сьогодні компанія Tarkett має 4 дизайн-студії. Це понад півсотні фахівців, які щоденно працюють над тим, щоб втілити найсміливіші ідеї та фантазії у сфері виробництва покриттів для підлоги. Саме тому наша компанія вважається одним із лідерів галузі – ми задаємо нові напрямки моди в дизайні покриттів, які легко можуть задовольнити навіть найвибагливіші смаки.

Tarkett пропонує величезний вибір кольорів, дизайнів, фактур.  Від класичних декорів, які відтворюють вигляд і текстуру природних матеріалів, наприклад, кераміки, деревини, мармуру до оригінальних візерунків та орнаментів.

Ми були першими з виробників, хто почав використовувати новітню технологію цифрового друку у технологічному процесі. Це дозволяє нам створювати ексклюзивні та інноваційні покриття. Фахівці Tarkett щоденно розробляють продукти з «індивідуальним характером» а це понад тисяча кольорів, відтінків і візерунків, що дозволяє нашим покупцям створити неповторний стиль у своєму помешканні.

Модульність

Окрім приголомшливого дизайну, покриття Tarkett мають ще одну перевагу – модульність. Це можливість комбінувати та поєднувати різні формати покриттів (планки, плитку, дошки) з різних колекцій в одному просторі. Таку властивість має вінілова плитка Art Vinyl та килимова плитка Desso.

Якщо говорити про Art Vinyl – це інноваційний продукт, який випускається у трьох різних форматах: планка, вузька планка та плитка. Ці елементи ідеально стикуються та щільно прилягають одне до одного. Модульний формат покриття дозволяє створювати різні геометричні малюнки, візуально зонувати простір, чергувати елементи «під дерево» та «під плитку», не вдаючись до монтажу порогів. Це дає безмежні можливості в оздобленні інтер’єру.

До модульних покриттів також можна віднести ламінат і паркетну дошку Tarkett. Поєднання різних форматів планок дозволяє візуально збільшити або зменшити простір, додати йому вишуканості та елегантності.

Широкі можливості використання кольору

Кольори в інтер’єрі відіграють дуже важливу роль і впливають на самопочуття та настрій людини. Компанія Tarkett проводила власні дослідження щодо впливу різних кольорів на людину і ми використовуємо ці знання у розробці покриттів. Колір може заспокоювати або навпаки стимулювати до дій, а також викликати складній емоції та відчуття, особливо у поєднанні зі звуком і світлом.

Покриття Tarkett дарують відчуття комфорту та затишку. Вони можуть допомогти людям відпочити або сконцентруватися, розслабитися або зосередитися.

Наші дизайнери, які вже багато років співпрацюють з психологами, фахівцями в галузі охорони здоров’я та освіти вивчили подібний вплив відтінків і тонів. Всі ці знання допомагають дизайнерам створювати продукти для різних сфер застосування, де колір має значення – у навчальних закладах, лікарнях, дитячих кімнатах.