Конфігуратор iD Mixonomi

Конфігуратор iD Mixonomi

Конфігуратор iD Mixonomi – це безкоштовний онлайн-сервіс, який дозволить Вам ознайомитися з ексклюзивною колекцією вінілової плитки iD Mixonomi, яка була відзначена престижною премією Red Dot Award у номінації «Дизайн продукту» у квітні 2017 року. Її розкішна кольорова палітра була розроблена відомим паризьким дизайн-агентством Peclers Paris.

Колекція пропонує 11 різних форм і 34 кольори, які утворюють складні геометричні композиції та приголомшливі візерунки. Ви можете їх поєднувати і міксувати, щоб створити унікальний дизайн вашого інтер’єру. А наш онлайн-конфігуратор допоможе вам у цьому.

За допомогою цього онлайн-сервісу Ви також можете переглянути дизайни вінілової плитки із серії iD Supernature & Tattoo. Це нова колекція, яка розширює межі у відтворенні натуральних матеріалів. Висока чіткість цифрового друку дозволяє максимально реалістично передати текстуру та вигляд деревини і каменю, а також поєднати їх у неймовірних візерунках. Колекція випускається у 12 форматах, серед яких трикутники, прямокутники, квадрати, кола тощо.

Користуючись конфігуратором, Ви зможете

  • створити власний візерунок покриття, використавши 8 різних форматів плитки та 34 кольори;
  • побачити, як виглядатиме ваше приміщення з новим покриттям,
  • зберегти зображення, роздрукувати його або завантажити на комп’ютер,
  • використати це зображення у системі CAD,
  • завантажити детальну інструкцію, де і як можна замовити продукт. 
     

Галерея фотографій

Рекомендовані колекції