Контакти

Контакти

Центральний офіс Tarkett Україна

01015, Україна, м. Київ, вул.  Старонаводницька, 13, секція «Г», офіс 126-Б, 1-й поверх

Тел .: +380 (44) 354-56-21 

Гаряча лінія TARKETT: ukraine@tarkett.com

На території України також працюють наші регіональні та проектні менеджери, які обслуговують усі регіони та області України. Це дозволяє нашим фахівцям надати Вам будь-яку консультаційну та маркетингову підтримку, незважаючи на місце вашого перебування.

Проектний продаж

Руслан Івченко, +380 (50) 356-24-55,

Ruslan.Ivchenko@tarkett.com

Ігор Гельман, +380 (50) 441-84-64,

Igor.Gelman@tarkett.com

Регіональні представники

Київський регіон (м. Київ, м. Умань, Київська, Вінницька, Житомирська, Чернігівська обл.)
+380 (50) 441-47-18

Центральний регіон (Черкаська, Полтавська, Дніпропетровська, Запорізька обл., м. Олександрія, м. Знам’янка, м. Світловодськ, м. Маріуполь)
Артем Подус, +380 (95) 272-57-92,
Artem.Podus@tarkett.com

Західний регіон (Хмельницька, Тернопільська, Рівненська, Волинська, Львівська, Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька обл.)
Руслан Закутинській, +380 (50) 383-31-37,
Ruslan.Zakutynskiy@tarkett.com

Південний регіон (Одеська, Миколаївська, Кіровоградська, Херсонська обл.)
Руслан Зінченко, +380 (50) 356-09-18,
Ruslan.Zinchenko@tarkett.com

Східний регіон (Харківська, Сумська, Донецька обл.: Слов’янськ, Краматорськ, Костянтинівка, Дружківка, Бахмут; Луганська обл. – Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Старобільськ, Щастя, Сватове)
Жижура Олег,+380 (95) 291-71-47,
Oleh.Zhyzhura@tarkett.com