Коворкінг WORK&SHARE

Коворкінг WORK&SHARE

2017 | Софія, Болгарія

Галерея фотографій

Сучасний коворкінг Work & Sharе, який знаходиться в центрі Софії у Болгарії, об’єднав офісний простір для роботи і ділових зустрічей та затишні зони для відпочинку та спілкування.  Tarkett запропонував рішення для кожної кімнати. В одному приміщенні гармонійно поєдналися паркетна дошка Salsa, вінілова плитка iD INSPIRATION 55 & 55 PLUS, килимова плитка Sky. 

Колекція iD Inspiration 55 & 55 Plus дозволяє вийти на новий рівень в дизайні приміщень. Вона дає необмежені можливості для комбінування різних кольорів, форматів і фактур в одному просторі. З її допомогою можна поєднати текстуру дерева, каміння та металу, грати з різними відтінками. Вона дуже зносостійка та надійна і чудово підходить для приміщень, через які проходить велика кількість людей. Колекція пропонує 22 декори, які мають тиснення в регістрі – це технологія, яка відтворює рельєф і зовнішній вигляд натуральних матеріалів.

Колекція паркетної дошки SALSA - це чудові дизайни, створені з таких цінних порід дерева, як дуб, бук, ясен, береза, горіх, ятоба, мсаса, мербау тощо. Система T-Lock дозволяє легко та швидко встановити паркет SALSA в помешканні, монтаж не потребує спеціальних інструментів. Цей паркет вирізняється довговічністю і оброблений спеціальним лаком для додаткового захисту поверхні та легкого догляду за ним.

Килимова плитка SKY - це прекрасний вибір для офісних приміщень.  Базова колекція має дев'ять класичних відтінків, які гармонійно поєднується з кольорами офісних меблів, а також з дизайнами килимовій плитки з колекцій SKY NEON, SKY VALER і SKY FLASH.  Комбінуючи дизайни з цих колекцій між собою, можна ефектно виділити необхідні зони і додати динаміку в офісний простір.

Рекомендована колекція

Про компанію

Сучасний коворкінг Work & Sharе об’єднав офісний простір для роботи і ділових зустрічей та затишні зони для відпочинку та спілкування. Tarkett запропонував рішення для кожного з цих приміщень.

Сегмент

Продукти