Місія та цінності

Місія та цінності

Наша місія
Маючи за плечима майже 150-річний досвід у створенні безпечних, довговічних та якісних покриттів для підлоги і стін, Tarkett постійно покращує якість життя своїх споживачів по всьому світу.

Наше бачення
Ми прагнемо бути світовим лідером у створенні інноваційних рішень для всіх видів покриттів та пропонуємо комплексний підхід для споживачів та професіоналів.

Наші цінності

Позитивне ставлення до покупців. Ми дбаємо про наших покупців і прагнемо якомога глибше зрозуміти їхні потреби і побажання щодо покриттів. Лише у випадку, коли потреби споживачів стоять на першому місці, виробник може запропонувати найкращі рішення.

 

Командний дух. Компанія Tarkett приділяє велику увагу постійному розвитку і самовдосконаленню співробітників, бо це основа успіху та процвітання компанії. Спільна робота для нас – це злагоджені дії єдиної команди, в якій кожен якісно виконує свої обов’язки, а відтак впливає на досягнення компанією своєї мети.

Надійність та довіра. Ми віримо у довготривалі стосунки і розуміємо, що для досягнення цієї мети, ми повинні бути надійним партнером, який завжди готовий підтримати і допомогти. Наші партнери можуть бути впевнені у тому, що ми пропонуємо найвищу якість та першокласний сервіс, і завжди прагнемо створити найінноваційніші рішення. Тому Ваш вибір на користь компанії Tarkett – це розумний вибір на довготривалу перспективу.
 
Повага та чесність. В основу діяльності нашої компанії покладені традиції поваги та чесності. Ми дотримуємося цих етичних цінностей у щоденній діяльності як всередині організації, так і поза її межами.
 
Турбота про навколишнє середовище. Ми приділяємо велику увагу екологічній безпеці на всіх етапах виробництва, продажу та утилізації нашої продукції. Протягом всієї історії нашої компанії ми активно проявляли ініціативу в сфері охорони навколишнього середовища.