Інновації

Інновації

24 науково-дослідних лабораторій Tarkett і 180 її фахівців по всьому світу працюють щодня над розробкою надійних та якісних покриттів, щоб ми могли запропонувати Вам інноваційні рішення для Вашого інтер’єру. Ось що нам у цьому допомагає.

Нова економічна модель

З 2013 року компанія Tarkett є членом Фонду Еллен Макартур, що дозволяє компанії перейти від одноразового використання сировини та кінцевої утилізації відходів до переробки і повторного використання матеріалів. Ми пишаємося тим, що стали першою компанією з виробництва покриттів для підлоги, яка розпочала свій шлях до економіки замкненого циклу.

Завдяки цьому підходу ми змогли ґрунтовно змінити способи виробництва покриттів, запровадити чимало технологічних новинок, які не лише дозволили оптимізувати виробничий процес, але й активно долучитися до вирішення глобальних екологічних проблем.

Ми регулярно впроваджуємо технічні нововведення, які дозволять нам не лише підтримувати та покращувати високу якість нашої продукції, але й захищати навколишнє середовище та виконувати жорсткі європейські та американські вимоги, які регламентують діяльність підприємства. Завдяки прагненню до досконалості, ми з гордістю можемо констатувати, що стали лідером у сфері виробництва покриттів і змогли встановити нові стандарти якості у цій галузі.

Технічні нововведення на виробництві

Ефективне впровадження нових технологічних процесів можна простежити на прикладі фабрики з виробництва лінолеуму в місті Нарні (Італія). На заводі встановлені різні типи обладнання, щоб зменшити споживання природних ресурсів, а також оптимізувати виробничий процес. Фабрика оснащена трьома теплообмінниками, які дозволили зменшити споживання газу на  804,782 м³ на рік.

На виробництві діє 3 замкнені системи водопостачання, завдяки яким промислова вода, яка необхідна для виробничих процесів, постійно рециркулює і повторно використовується. На заводі також встановлені концентратори, які збирають воду, що надходить від компресорів. Загалом таке обладнання зменшило споживання води на 80 000 000 літрів на рік.

На даху будівлі були встановлені сонячні фотопанелі, завдяки яким споживання електроенергії в на заводі скоротилося на 65000 кВт/год на рік, а викиди двоокису вуглецю зменшились на 29 тонн на рік.

Завод збирає дощову воду з площі 26 190 м². Це дозволяє зберегти водні ресурси регіону, тому що менше «питної води» використовується у виробничому процесі, оскільки її замінює дощова вода.

Інновації в дизайні

Серед наших останніх реалізованих інновацій в дизайні – це технологія «неповторюваного дизайну» (Unrepeatable design), яку ми використовуємо у виробництві лінолеуму, наприклад, у колекції Diva. Завдяки цій технології ви не знайдете однакового візерунку на площі в 9 кв.м!

Ще одна новинка у дизайні – це тиснення «Жива структура», за допомогою якого можна максимально реалістично відтворити вигляд і текстуру натуральної деревини або кераміки.  

А завдяки впровадженню цифрового друку на паркетній дошці (Digital printing), ми змогли збагатити природну красу дерева численними кольоровими варіаціями, візерунками та елементами обробки.

Запатентована технологія AirMaster, яку ми застосовуємо у килимовій плитці Desso знижує концентрацію дрібного пилу в повітрі в чотири рази ефективніше, ніж звичайні килими й у вісім разів ефективніше, ніж інші види покриттів.

Усі застосовані технології ми використовуємо для того, щоб кожен покупець зміг знайти  унікальний дизайн, який найкраще відповідає його побажанням.

Рекомендовані колекції