Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Ця Політика конфіденційності (далі – Політика) є невід’ємною частиною угоди між вами та нами щодо використання веб-сайту www.tarkett.ua. Конфіденційність Вашої особистої інформації дуже важлива для нас. Чинна Політика роз’яснює, як ми збираємо інформацію, яку інформацію ми збираємо, як ми її використовуємо, як ми її захищаємо. Ми збираємо та використовуємо дані відповідно до цієї Політики.  Будь ласка, прочитайте її перед відвідуванням та використанням сайту. Під час доступу до сайту, Ви погоджуєтеся з умовами цієї Політики.

 1. Як ми збираємо інформацію

 а.  У той час як ви переглядаєте або використовуєте наш сайт, ми збираємо певну інформацію, як це описано в розділі б.

 б.  Ми збираємо інформацію особистого характеру про Вас, зокрема інформацію, яку Ви надаєте, коли направляєте нам лист або підписуєтеся на отримання електронних інформаційних повідомлень з нашого сайту.  «Інформація особистого характеру» – це будь-яку інформація, яка може бути використана для ідентифікації особи, наприклад, прізвище або адреса електронної пошти.

2. Інформація, яку ми збираємо і як ми її використовуємо

 а.  Анонімні дані.

Ми збираємо анонімні дані про кожного відвідувача сайту для моніторингу трафіку, виправлення помилок і покращення роботи сайту.  Анонімними даними є:

 • ваша унікальна адреса інтернет-протоколу,

 • назва вашого унікального постачальника послуг, провайдера Інтернету,

 • назва міста, з якого Ви отримуєте доступ до нашого сайту,

 • вид браузера або комп’ютера, який Ви використовуєте,

 • кількість кліків на сайті,

 • дата і час Вашого візиту,

 • адреса веб-сторінки, з якої Ви прийшли на наш сайт,

 • сторінки, які Ви переглядали на нашому сайті, або час, який Ви провели, використовуючи будь-яку частину нашого сайту.

 Детальніше про збір анонімних даних про відвідувачів сайту описано в розділі cookie цього сайту.

 

б.  Особиста інформація.

Ми використовуємо інформацію особистого характеру для підтримки з вами зв’язку іншими способами.  Наприклад, якщо ви напишете нам повідомлення через даний сайт за допомогою форми зворотного зв’язку, ми можемо скористатися Вашою персональною інформацією, щоб відповісти на нього.  Ми також використовуємо персональну інформацію для того, щоб проінформувати Вас про внесення істотних змін в чинну Політику конфіденційності.

в.  Ми використовуємо Вашу особисту інформацію, щоб зв’язатися з Вами для надання Вам каталогів, маркетингових або рекламних матеріалів та іншої інформації, яка може становити інтерес для Вас.  Якщо Ви вирішили, що більше не хочете отримувати такі повідомлення від нас, Ви маєте право в будь-який момент відмовитись від розсилки, написавши нам на адресу: ukraine@tarkett.com

3. Як ми захищаємо інформацію

Ми докладаємо усіх необхідних зусиль для захисту інформації, наданої Вами під час користування нашим сайтом. Ми усвідомлюємо, що несемо відповідальність відповідно до українського законодавства про захист персональних даних.  Ми завжди робимо все можливе, щоб захистити ваші персональні дані, і після отримання ваших персональних даних ми застосовуємо суворі процедури і функції безпеки, щоб запобігти несанкціонованому доступу, а також чітко виконуємо вимоги законодавства про захист персональних даних.

4. Використання інформації особистого характеру третіми особами

Ми розуміємо і поважаємо Вашу конфіденційність. Ми можемо об’єднати в неідентифікованому форматі вашу інформацію та персональну інформацію, надану іншими користувачами, створивши таким чином, агреговані дані.  Ми плануємо аналізувати агреговані дані з метою відстеження групових тенденцій.  Ми не пов’язуємо агреговані дані про користувачів з інформацією особистого характеру, тому агреговані дані не можуть використовуватися для встановлення зв’язку з вами або вашої ідентифікації.  У статистичних цілях і з метою відстеження групових тенденцій анонімні (знеособлені) агреговані дані можуть надаватися іншим компаніям, з якими ми співпрацюємо.  Ми також використовуємо кнопки соціальних мереж, таких як Facebook, Instagram і YouTube.

5. Посилання на інші сайти і соціальні мережі

Наш сайт містить посилання на інші сторонні веб-сайти і онлайн-сервіси.  Якщо ви вирішили відвідати інший веб-сайт або онлайн-сервіс, перейшовши за посиланням, особиста інформація стане доступна веб-сайту або онлайн-сервісу третьої сторони.  Розміщення на нашому сайті посилань на інші веб-сайти або онлайн-сервіси не означає наявності схвалення, дозволу, або представництва третьої сторони на нашому сайті.  Ми не здійснюємо контроль за сторонніми веб-сайтами та онлайн-сервісами, і не несемо відповідальності за їхню Політику конфіденційності та захисту персональних даних. Ознайомтеся з цією політикою, перш ніж передавати персональні дані на ці веб-сайти.

 6. Зміни в політиці безпеки

Ми можемо змінити чинну Політику конфіденційності в будь-який час.  Будь ласка, частіше заходьте на цю сторінку.  Якщо ми будемо вносити зміни в те, як ми збираємо і використовуємо інформацію, ми повідомимо вам тут, і / або оновимо редакцію цієї Політики нижче. Продовження використання Вами нашого сайту означає вашу згоду з такими змінами.