Приватна клініка Acibadem Tokuda

Приватна клініка Acibadem Tokuda

2018 | Софія, Болгарія

Галерея фотографій

Acibadem City Clinic – це мережа медичних центрів і лікарень у Болгарії, в яких працюють 2500 медичних працівників. Вони щодня приймають та консультують тисячі пацієнтів. Тому під час ремонту лікарні Acibadem Tokuda у місті Софія вибір був зроблений на користь гомогенних покриттів iQ Eminent та iQ Toro SC, які вирізняються не лише високою зносостійкістю та довговічністю, але й мають привабливі нейтральні кольори. Вони також мають спеціальну поверхню, яка убезпечує від ризику послизнутися та впасти, що дуже важливо для медичних установ.  

iQ Toro SC також має дуже важливу перевагу, а саме електростатичні властивості. Покриття гарантує підвищену безпеку в приміщеннях з високоточним електронним обладнанням: в операційних, лабораторіях і рентгенівських кабінетах. Воно захищає людей та обладнання від електростатичних розрядів і має всі бонуси родини покриттів iQ – довговічність, сучасний дизайн, чудові технічні характеристики, а також низьку вартість експлуатаційного циклу (в порівнянні з іншими гомогенними покриттями). Кольори колекції гармонують з іншими продуктами і аксесуарами нашого асортименту iQ. 

іQ Eminent – це надійне гомогенне ПВХ-покриття, призначене для громадських, медичних і виробничих приміщень. Після тривалої експлуатації воно не потребує полірування або воскування, для відновлення первісного вигляду достатньо лише сухого шліфування.

Рекомендовані колекції

Про компанію

Гомогенні ПВХ-покриття iQ Eminent та iQ Toro SC чудово підходять для медичних закладів. Вони були розроблені з урахуванням потреб пацієнтів та персоналу і гарантують гігієнічність і комфорт.

Сегмент

Продукти