Умови використання

Умови використання

Ми раді, що ви завітали на сайт www.tarkett.ua і ознайомилися з інформацією, яку він містить.  Ми дозволяємо роздрукувати цю інформацію в особистих цілях і зберігати її на вашому персональному комп’ютері.  Проте, ми хочемо проінформувати про деякі обмеження юридичного характеру, встановлені нами для всіх відвідувачів основного і додаткових сайтів, і просимо дотримуватися всіх викладених нижче умов.

1. На сайті розміщена інформація, яка є інтелектуальною власністю.  Ця власність охоплює, але не обмежується авторськими правами, торговими знаками та інформацією про технології.  Все вищезгадане представлено у вигляді текстів, графіки, аудіо-, відеоматеріалів, даних для завантаження, посилань або кодів на джерела.  Компанія зберігає за собою всі права на вищезгадані матеріали, призначені виключно для споживачів компанії Tarkett і представлені тут для зручного ознайомлення з ними.  Компанія не надає ліцензій або прав власності на будь-які з перерахованих вище матеріалів.

 2. Компанія не може гарантувати точність, повноту і надійність інформації, викладеної на основному і додаткових сайтах.  Отже, ви не можете повністю довіряти даним, опублікованим на вищезгаданих сайтах, поки не отримаєте від нас відповідне письмове підтвердження.

3. Не покладайтеся повністю на інформацію, розміщену на сайті, і не використовуйте її для купівлі, продажу або будь-яких інших операцій з цінними паперами.  Не забувайте, що представлені тут відомості, не завжди відповідають вимогам про нерозголошення інформації, які були передбачені  розпорядчими органами інших країн, включаючи, але не обмежуючись вимогами Комісії з цінних паперів та бірж США.

 4. Інформація представлена ​​компанією «як є» (без будь-якої підтримки і гарантій).  Компанія підтверджує свою відмову від будь-яких певних і можливих гарантій, включаючи всі без винятку гарантії, пов’язані з купівлею, продажем або використанням з певною метою будь-яких з наданих тут послуг і матеріалів.

 5. Ні в якому разі корпорація не несе відповідальності за прямий, непрямий, випадковий, штрафний і будь-який інший збиток у зв’язку з використанням представлених тут послуг і матеріалів.

6. Інформація, що стосується акцій або будь-яка інша інформація, представлена ​​на сайтах, не передбачає будь-яких пропозицій щодо цінних паперів і не означає будь-яких намірів їх придбати.

 7. Незважаючи на дозвіл завантажувати будь-які дані з основного або додаткових сайтів, корпорація зберігає за собою авторські права і торгові знаки на всі представлені текстові та графічні матеріали.  Компанія не надає права відтворювати будь-які з них у будь-якій формі і в будь-яких цілях, за винятком особистих.

 8. Сайт не гарантує достовірну передачу кольору графічних матеріалів, представлених у каталозі і розділах сайту, кольори та відтінки можуть відрізнятися від реальних зразків продукції через особливості цифрової та аналогової техніки користувача.