Транспортування і зберігання

Транспортування і зберігання

Транспортування і зберігання лінолеуму

Транспортування гнучких ПВХ-покриттів (лінолеуму) може здійснюватися всіма видами транспорту в критих транспортних засобах або універсальних контейнерах відповідно до правил перевезення вантажів, затверджених законодавчо для цього виду транспорту. До моменту укладання рулони лінолеуму повинні зберігатися в упакуванні виробника. Це забезпечить їхню цілісність і вбереже лінолеум від пошкоджень. 

Транспортування та зберігання Art Vinyl

Модульне ПВХ-покриття Art Vinyl має зберігатися в картонних коробках, на рівній поверхні рядами  висотою не більше 0,7 м, в сухому закритому приміщенні при температурі повітря не нижче + 15°С, на відстані не менше 1 м від обігрівальних приладів.

Транспортування та зберігання гомогенних ПВХ-покриттів

При транспортуванні рулонів гомогенних ПВХ-покриттів на автомобілі рулони укладаються горизонтально, не більше п’яти рядів у висоту. Не допускається складати рулони гомогенних ПВХ-покриттів на нерівну підлогу транспортного засобу. При транспортуванні не допускається кидати, деформувати рулони гомогенних ПВХ-покриттів і піддавати їх впливу атмосферних опадів.

Транспортування та зберігання гетерогенних ПВХ-покриттів

Гетерогенні ПВХ-покриття до моменту укладання повинні зберігатися в упакуванні виробника.  Не допускається зберігати гетерогенні ПВХ-покриття разом з органічними розчинниками і речовинами, які їх містять. Перед тим, як розпакувати рулони гетерогенних ПВХ-покриттів, необхідно врахувати умови їхнього перевезення.

Транспортування та зберігання паркетної дошки

Паркетна дошка Таrkett доставляється в спеціально розробленому упакуванні, яке гарантує збереження та цілісність товару, як в процесі транспортування, так і під час складського зберігання. Під час отримання паркету необхідно перевірити цілісність упакування і паркетної дошки. До моменту укладання паркет необхідно зберігати в приміщенні закритого типу, уникаючи впливу вологи і високої температури.
 

Транспортування та зберігання ламінату

Транспортування ламінованих покриттів (ламінату) може здійснюватися всіма видами транспорту в критих транспортних засобах або універсальних контейнерах відповідно до «Правил перевезення вантажів», затверджених законодавчо для кожного виду транспорту.