Транспортування та зберігання паркету

Транспортування та зберігання паркету

Умови перевезення

Допускається перевозити упакований паркет усіма видами критих транспортних засобів. При перевезенні без палет необхідно складати паркет горизонтально на рівну і пласку поверхню, уникаючи укладання «на ребро». Не допускається перевезення розпакованого паркету, тому що це може призвести до механічного пошкодження паркетної дошки і потрапляння вологи на неї.

Паркетна дошка Таrkett доставляється в спеціально розробленому упакуванні, яке гарантує збереження та цілісність товару, як в процесі транспортування, так і під час складського зберігання.

Під час отримання паркету необхідно перевірити цілісність упакування і паркетної дошки.  У разі виявлення пошкоджень, ви маєте право на заміну товару. На упакуванні вказана вся необхідна інформація про товар.

Умови зберігання

До моменту укладання паркет необхідно зберігати в приміщенні закритого типу, уникаючи впливу вологи і температури зовнішнього середовища. До моменту укладання паркетної дошки слід зберігати цілісність упакування і виключити контакт упакування з водою.

Не допускається ставити паркетну дошку в упакуванні «на ребро» і вертикально на короткий торець, адже це може призвести до механічного пошкодження країв паркету.  Вологість повітря в приміщенні, де зберігається паркет, не повинна перевищувати 30-50%, а температура повинна бути + 16 °С і вище.