Укладання та догляд

Укладання та догляд

Перелік інструкцій та рекомендацій

Для того щоб покриття виглядало бездоганно і слугувало довгі роки, його необхідно правильно укласти. Компанія Tarkett допоможе Вам опанувати процес укладання завдяки нашим детальним інструкціям та рекомендаціям.

Укладання побутового лінолеуму та догляд за ним
Строк експлуатації сучасного побутового лінолеуму сягає 15-20 років. Одна з головних умов такого тривалого строку служби – правильне укладання лінолеуму. З його правилами Ви можете ознайомитеся в цьому документі. Уважно прочитайте його і дотримуйтесь всіх наведених рекомендацій, щоб отримати чудовий результат на довгі роки. 
+ Переглянути | + Завантажити

Укладання Art Vinyl та догляд за ним
Art Vinyl – це інноваційне модульне покриття, перед його укладанням необхідно прочитати інструкцію для відповідної колекції. Загальні рекомендації щодо укладання Ви можете прочитати та завантажити нижче. 
+ Переглянути | + Завантажити

Укладання ламінату та догляд за ним
Ламінат не можна укладати в кімнатах з підвищеною вологістю – туалетах, ванних і душових кімнатах. Використовуючи ламіновані покриття та аксесуари під товарними знаками Tarkett, необхідно чітко дотримуватися інструкції виробника.
+ Переглянути | + Завантажити

Укладання паркетної дошки та догляд за нею
Завдяки стабільності багатошарової конструкції, паркетну дошку можна укладати практично на будь-яку основу, зокрема і бетонну, як шляхом приклеювання так і "плаваючим" способом.
+ Переглянути | + Завантажити

Укладання комерційних гетерогенних ПВХ-покриттів 
Окремий збірник правил та рекомендацій з укладання комерційного гетерогенного лінолеуму, який підходить для використання в громадських, офісних та промислових приміщеннях. 
+ Переглянути | + Завантажити

Правильне укладання покриття — запорука його довгої служби. Пропонуємо вам переглянути відео, в якому керівник проекту Tarkett Центр Ігор Геьман розповість про всі особливості укладання  модульного ПВХ-покриття.
Як оцінити параметри основи, який варто обрати клей та інструменти для його нанесення, основні правила укладання LVT на підлогу та навіть стіни — зовсім скоро ви отримаєте відповіді на всі ці та інші важливі питання.

Для того, щоб покриття слугувало довгі роки та не втрачало свою привабливість, його необхідно правильно укласти. Це стосується і комерційних ПВХ-покриттів. Ми ділимося інструкціями та корисними рекомендаціями, які допоможуть опанувати процес укладання такого покриття для підлоги у наступному відео.