Завод з виробництва лінолеуму

Завод з виробництва лінолеуму

Завод з виробництва лінолеуму у м. Калуш, Україна

У місті Калуші, що на Івано-Франківщині, знаходиться найбільше виробництво лінолеуму в Україні, продуктивність якого 10 млн кв. м на рік. На заводі діє 1 комбінована лінія з виробництва гетерогенного побутового та комерційного лінолеуму. З квітня 2011 року завод розпочав виробництво спортивних ПВХ-покриттів, орієнтоване на забезпечення потреб ринку Східної Європи.

Завод досяг високого рівня екологічної безпеки виробництва, який був підтверджений сертифікатом ISO 14001:2004. На виробництві впроваджена та функціонує система менеджменту якості, яка відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008.

Завод з виробництва гетерогенного лінолеуму та паркету у м. Бачка Паланка, Сербія

Бачка Паланка, Сербія – провідна компанія у сфері дизайну, виробництва і продажу вінілових покриттів та багатошарового паркету в Центральній та Південно-Східній Європі, один з найбільших та найважливіших заводів групи Tarkett. Виробнича потужність лінії гетерогенного лінолеуму становить 30 млн кв. м на рік, а потужність паркетного виробництва – 3,3 млн кв. м паркету. Зазначимо, що фабрика з виробництва багатошарового паркету вважається найсучаснішою фабрикою такого типу в Європі. Завод експортує лінолеум та паркет у низку країн Європи, Росію та країни СНД.

Завод з виробництва лінолеуму в м. Відрадний, Росія

Завод у Відрадному – головний виробничий майданчик на ринку Росії – найбільший у світі й один з найсучасніших заводів з виготовлення лінолеуму, максимальна продуктивність якого сягає 114 млн кв. м на рік. На заводі діє 4 лінії з виробництва гетерогенного побутового та комерційного лінолеуму, а також 1 лінія з виробництва гомогенного комерційного лінолеуму. Кожні 20 секунд з конвеєру сходить новий рулон лінолеуму. Це означає, що менш ніж за 40 хвилин ми отримуємо таку кількість лінолеуму, якої вистачить, щоб застелити усі квартири в п’яти під’їздах стандартного дев’ятиповерхового будинку. Цикл триває цілодобово!

Жорсткий контроль якості дає змогу мінімізувати брак навіть на такому величезному виробництві: з понад 90 млн квадратних метрів, вироблених за рік, «вищий ґатунок» становить 98,3%.

Завод з виробництва ламінату в м. Митищі, Росія

Завод у Митищах почав виробництво ламінату в 2010 році. На сьогодні це найсучасніший завод з виробництва ламінату на території не лише Росії, але і СНД. Максимальна потужність заводу становить 18 млн кв. м на рік.

На даний момент завод випускає 9 колекцій ламінату 32 та 33 типу навантаження, які призначені для використання у житлових та громадських приміщеннях. Колекції налічують 95 дизайнів, які дають змогу кожному покупцеві обрати покриття, виходячи з власних смаків. Внутрішні стандарти контролю якості продукції Tarkett на 20% жорсткіші за європейські норми і контролюють споживчі властивості, технічні характеристики та загальні показники якості усіх покриттів.