Виробництво

Виробництво

Завод з виробництва лінолеуму у м. Калуш, Україна

У місті Калуші, що на Івано-Франківщині, знаходиться найбільше виробництво лінолеуму в Україні, продуктивність якого 10 млн кв. м на рік. На заводі діє 1 комбінована лінія з виробництва гетерогенного побутового та комерційного лінолеуму. З квітня 2011 року завод розпочав виробництво спортивних ПВХ-покриттів, орієнтоване на забезпечення потреб ринку Східної Європи.

Завод досяг високого рівня екологічної безпеки виробництва, який був підтверджений сертифікатом ISO 14001:2004. На виробництві впроваджена та функціонує система менеджменту якості, яка відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008.

Завод з виробництва гетерогенного лінолеуму та паркету у м. Бачка Паланка, Сербія

Бачка Паланка, Сербія – провідна компанія у сфері дизайну, виробництва і продажу вінілових покриттів та багатошарового паркету в Центральній та Південно-Східній Європі, один з найбільших та найважливіших заводів групи Tarkett. Виробнича потужність лінії гетерогенного лінолеуму становить 30 млн кв. м на рік, а потужність паркетного виробництва – 3,3 млн кв. м паркету. Зазначимо, що фабрика з виробництва багатошарового паркету вважається найсучаснішою фабрикою такого типу в Європі. Завод експортує лінолеум та паркет у низку країн Європи, Росію та країни СНД.

Завод з виробництва лінолеуму в м. Відрадний, Росія

Завод у Відрадному – головний виробничий майданчик на ринку Росії – найбільший у світі й один з найсучасніших заводів з виготовлення лінолеуму, максимальна продуктивність якого сягає 114 млн кв. м на рік. На заводі діє 4 лінії з виробництва гетерогенного побутового та комерційного лінолеуму, а також 1 лінія з виробництва гомогенного комерційного лінолеуму. Кожні 20 секунд з конвеєру сходить новий рулон лінолеуму. Це означає, що менш ніж за 40 хвилин ми отримуємо таку кількість лінолеуму, якої вистачить, щоб застелити усі квартири в п’яти під’їздах стандартного дев’ятиповерхового будинку. Цикл триває цілодобово!

Жорсткий контроль якості дає змогу мінімізувати брак навіть на такому величезному виробництві: з понад 90 млн квадратних метрів, вироблених за рік, «вищий ґатунок» становить 98,3%.

Завод з виробництва ламінату в м. Митищі, Росія

Завод у Митищах почав виробництво ламінату в 2010 році. На сьогодні це найсучасніший завод з виробництва ламінату на території не лише Росії, але і СНД. Максимальна потужність заводу становить 18 млн кв. м на рік.

На даний момент завод випускає 9 колекцій ламінату 32 та 33 типу навантаження, які призначені для використання у житлових та громадських приміщеннях. Колекції налічують 95 дизайнів, які дають змогу кожному покупцеві обрати покриття, виходячи з власних смаків. Внутрішні стандарти контролю якості продукції Tarkett на 20% жорсткіші за європейські норми і контролюють споживчі властивості, технічні характеристики та загальні показники якості усіх покриттів.

Рекомендовані статті
Історія компанії
Історія компанії

Історія компанії Tarkett тісно пов’язана з розвитком індустрії покриттів для підлоги протягом майже 150 років. Більшість інновацій і технологій у цій сфері були вперше впроваджені на заводах Tarkett.

Місія та цінності
Місія та цінності

Ми прагнемо бути світовим лідером у створенні інноваційних рішень для всіх видів покриттів та пропонуємо комплексний підхід для споживачів та професіоналів.

Екологічні ініціативи Tarkett
Екологічні ініціативи Tarkett

Ми приділяємо велику увагу екологічній безпеці на всіх етапах виробництва, продажу та утилізації нашої продукції.