Як обрати покриття

Як обрати покриття

Обрати покриття для підлоги – нелегке завдання, адже тут необхідно керуватися не лише критеріями "подобається-не подобається". Окрім кольору, дизайну та візерунку, необхідно звернути увагу на численні технічні та експлуатаційні характеристики виробу, дізнатися про його особливості, переваги та недоліки, врахувати тип приміщення, де воно буде укладатися. Компанія Tarkett має колосальний досвід виробництва різних видів покриттів і пропонує Вам широкий спектр рішень, здатних задовольнити найвимогливіших споживачів. А щоб вам було легше зробити правильний вибір, ми підготували низку інформаційних матеріалів. 

На що звернути увагу при виборі лінолеуму?

Під час вибору ПВХ-покриття, необхідно врахувати його особливості та експлуатаційні характеристики. Одна з них – це основа. Лінолеум має різні види основ (це нижній шар з піни, повсті, джуту тощо). Щільна основа дозволяє досягти чудових показників абсолютної залишкової деформації, простіше кажучи, сучасний лінолеум з якісною основою не продавлюється під вагою меблів, на ньому не залишаються подряпини та вм’ятини. Якісні покриття – важкі, тому коли ви купуєте лінолеум, зверніть на це увагу. Це один з найпростіших способів визначити, який вам продукт пропонують. 

Основа також дозволяє зберегти тепло в приміщенні та приглушити звук кроків. Це особливо актуально для дитячих кімнат і спалень. Окрім цього основа дозволяє приховати невеликі нерівності підлоги. 

Зверніть увагу, чи має лінолеум окрім транспаренту (верхній робочий шар) ще і захисний лаковий шар, бо таке покриття слугуватиме довше і за ним буде легше доглядати. Адже бруд не проникне в структуру покриття.  В залежності від уподобань можна вибрати матову або глянцеву лакову поверхню.  Глянцевий лінолеум справляє враження щойно вимитого, що виглядає вельми охайно, особливо на кухні. 

Для дитячих кімнат можна обрати лінолеум з антибактеріальними властивостями. Знищення мікробів відбувається за допомогою іонів срібла, якими просякнути поверхня покриття. 

Як обрати ламінат?

Сьогодні ламінат за своїми експлуатаційними властивостями не тільки може зрівнятися з паркетом, але і часом перевершує його, втім коштує значно дешевше. Це дуже практичне покриття, яке має багато переваг. Серед них – привабливий дизайн, який передає красу деревини, універсальність, екологічність, легкість монтажу.

При виборі ламінату, в першу чергу, необхідно звернути увагу на його тип. Ламіновані покриття розрізняють за типом навантаження, на які вони розраховані. Цей показник враховує зносостійкість, удароміцність, надійність, стійкість до вологи (розбухання по товщині за 24 години) тощо. Основні типи ламінату – це 31, 32, 33 і 34. Чим вища ця цифра, тим надійніше покриття. Найпопулярніші для використання в побутових приміщеннях – 32 і 33 типи.

Як обрати паркетну дошку?

Вибір паркетної дошки (паркету) – це, в першу чергу, вибір комфортного стилю. Наші поради допоможуть вам зорієнтуватися в різноманітті варіантів та дизайнів. Через те, що паркет – це натуральний матеріал, при його виборі необхідно враховувати кілька важливих критеріїв.

Потрібно, насамперед, звернути увагу на породу деревини, яка була використана при виробництві паркету. Залежно від породи дерева дошка має різні властивості: бук, європейський клен і ятоба не рекомендується для використання з системами «тепла підлога», а дуб, ясен і американський горіх вважаються зносостійкими і надзвичайно міцними породами, тому їх можна укладати в приміщеннях, де буває багато людей.