Натуральний лінолеум

Натуральний лінолеум

Натуральний лінолеум Tarkett – це надійне, безпечне та екологічно чисте покриття для підлоги, яке споживачі цінують за практичність, комфорт і довговічність вже протягом 150 років. Відповідно до оригінального рецепту 1898 року, наш лінолеум на 94% складається з натуральної сировини (лляна олія, деревне та коркове борошно, смоли).  Він має запатентовану захисну поверхню xf² ™, яка гарантує лінолеуму надзвичайну міцність і зносостійкість, а також забезпечує легкий догляд за ним. Це перший у світі лінолеум, який пройшов міжнародну сертифікацію Cradle to Cradle.

Класичний «рецепт» лінолеуму дійшов до нас з XIX сторіччя. Відповідно до нього, в сучасних колекціях від компанії Tarkett лише 6% ненатуральних компонентів. Вироби на рослинній основі з використанням природних пігментів, що не містять важких металів, безпечні для здоров’я та забезпечують найоптимальніше повітря в приміщенні. Окрім високої екологічності, покупці обирають покриття за надійність і практичність.

Як виробляють лінолеум на натуральній основі?

В основі рулонного виробу Tarkett — джутове полотно. На підкладку зверху наноситься тонкий шар із суміші окисленої лляної олії, коркового та деревного борошна, природних смол. Захисний шар xf², на який ми отримали патент, надає міцності продукту та відповідає за легкий і зручний догляд за поверхнею.

Лінолеум з натуральних матеріалів: особливості та переваги

Лляна олія забезпечує бактерицидні властивості виробу, завдяки чому пліснява не утворюється. Природні складові не накопичують статичну електрику. До того ж лінолеум з натуральних матеріалів має перевагу у вигляді стійкості до:

  • механічного впливу, адже з часом його міцність тільки зростає;
  • дії хімічних речовин;
  • ультрафіолетового випромінювання;
  • займання;
  • високих температур — може використовуватися разом із системами «тепла підлога».

Як вибрати еколінолеум

Натуральний лінолеум — універсальний матеріал. Він відповідає вимогам приватного житла та комерційного сектору та є надійним та довговічним матеріалом.
Серед асортименту Tarkett є продукція з товщиною від 2 до 3,8 мм. На цей параметр потрібно звернути особливу увагу при виборі, адже зі збільшенням товщини зростає міцність та зносостійкість виробу.
За умови правильного укладання продукт прослужить десятки років, причому зі збереженням початкового естетичного виду. Для цього укладати лінолеум потрібно на рівну, чисту та суху основу (бетонну, листові матеріали, фанеру). Еколінолеум не рекомендується укладати на складах та в кімнатах із високою вологістю. Поверхню можна легко відновити без воскування та полірування.
Київ, Харків, Одеса — купити оригінальний лінолеум з натуральним покриттям оптимальної вартості від виробника Tarkett можна в різних містах України.

Наші клієнти також шукають: натуральний лінолеум, лінолеум з натуральних матеріалів, Таркетт лінолеум натуральний, эко линолеум, купить натуральный линолеум, линолеум из натуральных материалов цена, линолеум на натуральной основе.