Текстильні покриття

Текстильні покриття

Ковролін або килимова плитка?

Ковролін – це текстильне покриття для підлоги, яке укладається від стіни до стіни з використанням плінтусів і є невід’ємною частиною підлоги. Ковролін розподіляють на дві великі групи – тафтингові та голкопробивні покриття.

Голкопробивні покриття не мають ворсу, вони надзвичайно зносостійкі, тому їх часто використовують у коридорах та зонах з високою інтенсивністю руху. Тафтингові покриття мають різний тип ворсу, забезпечують кращий тактильний та акустичний комфорт, пропонують величезну палітру кольорів. Вони чудово підходять як для приватних осель, так і для громадських приміщень, наприклад, готельних номерів, конференц-залів, офісів тощо. У магазинах обидва види покриттів найчастіше продаються в рулонах, але нещодавно на ринку з’явився абсолютно новий формат – килимова плитка.

Структура ковроліну

 • Верхній шар, що складається з 100% поліамідних ниток, ворс може бути петлевим або розрізним.
 • Первинна тканина – основа для створення верхнього шару – ворсу. Зазвичай виготовляється з поліпропілену або поліаміду.
 • Вторинна основа забезпечує готовій продукції стабільність розмірів та покращує експлуатаційні властивості. Це може бути джутова, повстяна, резинова або латексна основа.
 • Клей використовується для поєднання первинної тканини разом з ворсом та вторинною основою.

Що таке килимова плитка?

Стандартний розмір килимової плитки – це квадрат 50х50 см. Це робить її дуже зручною для укладання та експлуатації. Такий формат забезпечує безперешкодний доступ до комунікацій та  електропроводки, які часто заховані під фальшпідлогою. Достатньо підняти кілька квадратів, щоб відкрити необхідну ділянку з дротами, немає необхідності знімати усе покриття, як у випадку з рулонами.

Килимова плитка має антистатичне просочення, стійка до стирання, з легкістю відновлюється після навантаження. Вона зберігає привабливий зовнішній вигляд протягом тривалого строку експлуатації завдяки захисту від ультрафіолету та стійкості до температурних коливань. Крім того плитка гарантує високу якість повітря в приміщенні, оскільки не виділяє шкідливих речовин, що підтверджує відповідний європейський сертифікат А+.

Килимова плитка має екологічну та безпечну ПВХ-основу, яка забезпечує покриттю міцність, еластичність і легкість під час укладання та демонтажу. Вона зберігає стабільність розмірів протягом усього періоду експлуатації.  ПВХ-основа виготовлена ​​з сертифікованої безпечної сировини, яка відповідає жорстким європейським нормам виробництва дитячих товарів.

Переваги килимової плитки

Килимова плитка відповідає всім вимогам, яким має відповідати покриття для офісів та інших громадських приміщень і має багато переваг у використанні:

 • Забезпечує високий рівень звукоізоляції;
 • Амортизує навантаження на опорно-руховий апарат;
 • Надає офісному простору дуже елегантного вигляду, це один з найвишуканіших матеріалів для підлоги;
 • Має високу стійкість до механічного впливу офісних меблів;
 • Колір покриття не змінюється в процесі використання і не вигорає на сонці;
 • Гарантує високий рівень пожежної безпеки;
 • Антистатична обробка ворсу не притягає пил;
 • Швидкий і легкий монтаж і демонтаж плитки;
 • Забезпечує легкий доступ до комунікацій, розташованих у фальшпідлогах;
 • Легкість транспортування і зберігання за рахунок компактного упакування.

Таким чином, килимова плитка вирішує цілий комплекс завдань для офісів, готелів, казино, бізнес-центрів, залів, кінотеатрів, бібліотек та інших громадських приміщень. Перетворившись з рулонного ковроліну на зручну плитку, це сучасне текстильне покриття відповідає всім вимогам часу та прогресу і гарантує якість, безпеку, екологічність, модульність, індивідуальність, дизайн і комфорт.

Рекомендовані колекції