Sinteros

Sinteros

«Сінтерос» – це покриття для підлоги виробництва Східної Європи (Україна, Сербія, Росія) з контролем якості на всіх етапах виробництва. Все це дозволяє створювати якісний і привабливий для споживача продукт. Під маркою «Сінтерос» випускається лінолеум, паркетна дошка і ламінат популярних дизайнів. Бренд здобув широку популярність в Україні саме на ринку лінолеуму. Лідерські позиції бренд займає завдяки об’єктивним факторам, серед яких – постійне вдосконалення технологій виробництва та експлуатаційних характеристик покриттів. В 2015 році лінолеум «Сінтерос» отримав престижну міжнародну відзнаку – «Золотий Знак Якості XXI століття». Це стало додатковим підтвердженням того, що компанія виробляє якісні та надійні покриття і стає ближчою до споживачів.

Рекомендовані колекції
Рекомендовані статті
Tarkett
Tarkett

Французька багатонаціональна корпорація Tarkett вже майже 150 років спеціалізується на виробництві покриттів для підлоги та стін.

Polystyl
Polystyl

Достатньо новий бренд на ринку покриттів, який спеціалізується на виробництві ПВХ-покриттів і перейняв кращі традиції, досвід і знання компанії Tarkett.

Desso
Desso

Компанія Desso відома вже майже 80 років на ринку покриттів і має репутацію провідного виробника високоякісної килимової плитки, ковроліну і килимів. Нещодавно приєдналася до групи Tarkett.

Vinisin
Vinisin

Vinisin – український бренд, під яким випускається побутовий лінолеум та ПВХ-покриття для автотранспорту, продуктивність виробництва сягає 10 млн м² на рік.

Sintelon
Sintelon

Sintelon - один з найбільших виробників ковроліну, килимів і декоративної штучної трави у Східній Європі. Компанія входить до концерну Tarkett, а її виробничі потужності знаходяться в Сербії.