Tarkett

Tarkett

Французька багатонаціональна корпорація Tarkett вже майже 150 років спеціалізується на виробництві покриттів для підлоги та стін. Компанія Tarkett пропонує інноваційні рішення у різних сегментах: для навчальних і медичних закладів, магазинів і торговельних центрів, готелів, кафе і ресторанів, офісів і спортивних залів. Серед асортименту покриттів Tarkett Ви знайдете Art Vinyl, побутовий та комерційний лінолеум, килимові та спортивні покриття, паркетну дошку та ламінат. Постійно дбаючи про поліпшення життя своїх покупців і захист навколишнього середовища, компанія Tarkett розробляє якісну та безпечну продукцію, яка представлена у понад сотні країн по всьому світу.

Рекомендовані колекції
Рекомендовані статті
Історія компанії
Історія компанії

Історія компанії Tarkett тісно пов’язана з розвитком індустрії покриттів для підлоги протягом майже 150 років. Більшість інновацій і технологій у цій сфері були вперше впроваджені на заводах Tarkett.

Місія та цінності
Місія та цінності

Ми прагнемо бути світовим лідером у створенні інноваційних рішень для всіх видів покриттів та пропонуємо комплексний підхід для споживачів та професіоналів.

Виробництво
Виробництво

До складу Tarkett входять найбільші заводи з виробництва лінолеуму, паркету та ламінату на території Східної та Західної Європи.