iQ Surface розкриває нові можливості ПВХ-покриттів.

iQ Surface розкриває нові можливості ПВХ-покриттів.

20 квітень 2019

На Міланському тижні дизайну-2019 компанія Tarkett представила колекцію iQ Surface. Це нове покоління матеріалів, які здатні обрамляти об’єкти і загинатися на стіни. Колекція розкриває творчі та дизайнерські можливості гомогенних ПВХ-покриттів Tarkett.

iQ Surface – це інноваційне рішення, яке здатне надихати дизайнерів і архітекторів на експерименти в оздобленні інтер’єру. Палітра кольорів дозволяє з легкістю підібрати покриття для будь-якого проекту: в стриманому або яскравому стилі. Присутні в кожному дизайні вкраплення можуть зливатися з основним тоном, або створювати яскраві контрасти. Колекція iQ Surface випускається в рулонах та у форматі плитки. 

Всі ПВХ-покриття серії iQ вирізняються високим рівнем зносостійкості. Вони витримують десятиліття експлуатації, зберігаючи привабливий зовнішній вигляд. Зварювальні шнури, які об’єднують окремі фрагменти покриття, забезпечують додатковий захист матеріалу.  Вони також виступають в якості декоративних елементів. Покриття iQ чудово підходять для оформлення комерційних приміщень, де щодня буває багато людей.